Jij helpt graag mensen met elke (glas)vezel in je lijf

 

Ben jij iemand die anderen graag helpt en die gek is op techniek en IT? Heb je zin in een afwisselende baan met veel vrijheid, een prima salaris én een auto van de zaak? Word KPN monteur en werk mee aan een supersnel verbonden Nederland.

 

Ik wil dit!

Waarom? Daarom
  • >
    Gratis opleiding t.w.v. € 13.500,-
  • >
    Startsalaris van € 14,20 p/u
  • >
    Kantoor? Jij begint lekker vanuit huis
  • >
    Smartphone, tablet, lunchgeld, kleding én auto van KPN
KPN Monteur Michel bij zijn KPN auto

“Het werk als KPN monteur is erg leuk, omdat ik op veel verschillende plekken kom.”

Michel - KPN Monteur regio Rotterdam

Iets voor jou?

Laat van je horen en vul je gegevens in. Dan nemen we binnen twee dagen contact met je op en bespreken we jouw mogelijkheden.

Schrijf je in voor arbeidsbemiddeling.

Voer een geldig telefoonnummer in. Bijvoorbeeld +31612345678, 0031612345678 of 0612345678.
Jouw gegevens worden gebruikt voor arbeidsbemiddeling, dit vindt deels geautomatiseerd plaats. In ons privacy statement kun je nalezen hoe wij jouw gegevens verwerken.
HIER GA JE VOOR
  • >
    Een volledig betaalde, interne opleiding verzorgd door KPN
  • >
    Startsalaris van € 14,20 per uur , ook tijdens de opleiding
  • >
    Smartphone, tablet, werkkleding én auto van KPN
  • >
    Veel extra's zoals een onkostenvergoeding (€ 4,30 p/d) en bij overwerk een maaltijdvergoeding (tot € 16,-)
  • >
    Jaarlijkse variabele bonusregeling

 

 

ZO MAAK JIJ DE CONNECTIE MET KPN
  • >
    Je beschikt over minimaal MBO niveau 3 diploma
  • >
    Je bent in je familie- en vriendenkring degene die altijd moet helpen met internet, telefonie of tv-aansluitingen
  • >
    Je bent representatief en hebt goede communicatieve skills
  • >
    Je bent in bezit van rijbewijs B en je bent graag onderweg

LEKKER GEWERKT: KIJK MEE MET KPN MONTEUR MICHEL

JIJ ZORGT VOOR DE JUISTE MENTALITEIT, WIJ STOMEN JE KLAAR

Je hebt geen specifieke vooropleiding nodig om aan de opleiding tot KPN Telecom monteur te beginnen. Wat dan wel? Je moet representatief zijn en helder kunnen communiceren. Jij bent namelijk hét gezicht van KPN; letterlijk!

Natuurlijk sturen wij je niet zomaar op pad. Je krijgt een interne opleiding tot KPN telecom monteur die acht weken duurt. In deze periode leren ervaren specialisten van KPN je alles over het merk KPN, de (infra)techniek en hoe je communiceert met klanten. De opleiding wordt klassikaal (of digitaal) gegeven. Het is veel theorie, maar je ziet uiteraard ook hoe het er in de praktijk aan toe gaat. Het mooiste: Ook tijdens deze opleiding ontvang je al salaris!

KPN monteur in centrale

ZIN OM MENSEN TE VERBINDEN MET HET NETWERK VAN NEDERLAND?

Maak je werk van het aansluiten van internet, telefonie en tv

meld je aan door je gegevens in te vullen